Anna Stach- 

Atelier prowadzi od 2014 roku, jej motto życiowe "Podążaj za swoimi marzeniami". Dzięki doświadczeniu, determinacji, chęci wyrażenia siebie, udało jej się stworzyć artystyczną przestrzeń, którą znajdziecie przy ul. Karmelickiej 11/2. Ciekawość i chęć tworzenia, zgłębianie świata mody, poznawanie niezwykłych ludzi, którzy stają się dla niej inspiracją do dalszej pracy. To właśnie tu w samym sercu Krakowa tworzy kreatywne strzyżenia i koloryzacje dla swoich klientów, tak by ich wizerunek był zgodny z ich osobowością.
Jej cel to sprawić, by codzienna stylizacja włosów nie była dla nikogo koszmarem a jedynie przyjemnością. Makijaż i stylizacja to kolejne pasje, które umożliwiają jej tworzenie kompletnych stylizacji podczas wielu sesji zdjęciowych.
Współtworzy wraz projektantami, stylistami oraz fotografami. Jej stylizacje ukazywały się na łamach magazynów takich jak: Miasto kobiet, L'officiel Kazahstan, Unique magazine, Lucys magazine, Latest magazine, Wow Magazine, Papercut Magazine, Be magazyn, Confashion Magazine.

Brała udział w prestiżowym konkursie L'oreal Color Trophy, gdzie znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów.


Karolina Jarecka-
w pełni oddaje się swojej pasji jaką jest fryzjerstwo, zaznajomiona z najnowszymi trendami w strzyżeniach, koloryzacjach, makijażu oraz modzie. Dużo czasu poświęca na konsultację, tak by efekt końcowy był spójny z oczekiwaniem klienta. Zawsze pogodna i przyjazna, lubi ludzi i nowe wyzwania. Na szczególną uwagę zasługuje jej kreatywne podejście do koloryzacji i strzyżeń oraz zamiłowanie do zaplatania włosów. Specjalistka od fryzur okazjonalnych, makijaży a także od stylizowania paznokci. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych, dbając o wizerunek modeli. Specjalistka od przedłużania włosów na taśmach.

Joanna Micor- 

Wirtuoz nożyczek, specjalistka od fryzur męskich oraz damskich. Żaden kolor nie stanowi dla niej przeszkody, jednak zawsze stawia ponad wszystko na zdrowe i wypielęgnowane włosy. Zdradzi Ci sekret, co robić aby taki efekt uzyskać. Mocno zaangażowana w rozmowę z klientem, by móc zaproponować uszytą na miarę stylizację. Jest perfekcjonistką dbającą o najmniejszy szczegół. Zadba o fryzurę, najbardziej wymagającej panny młodej. Specjalizuje się również w przedłużaniu włosów na taśmach. Pogodna i życzliwa, śledząca najnowsze trendy we fryzjerstwie.